Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Yaşanmış Hikayeler / Anında Etkili Aşk Duası – Mütevazı

Anında Etkili Aşk Duası – Mütevazı

Alçakgönüllü olun, çünkü siz topraktan yaratılmışsınız. Asil ol, çünkü yıldızlardan yaratılmışsın. ~ Sırp Atasözü

Yaptığım iş son derece tatmin edici. Peki neden şimdi bir iş buluyorsun?

Yandım.

İş yerinde değil; İnsanların kendilerini iyileştirmelerine ve keşfetmelerine yardım etmek için yanabilir miyim bilmiyorum. Ancak uygulamamı sürdürmek için gereken diğer her şeyde: gerekli olan pazarlama, tanıtım ve sosyal medya varlığı. Bir dereceye kadar, bunların hepsi benim için de eğlenceli. Ancak, yakın zamanda Facebook’tan herhangi bir uyarı olmadan önyüklendiğimde – bu beni çok etkiledi. 2.000’den fazla ”arkadaş” anında gitti. Yıllarca içerik. Yarattığım gruplardan yüzlerce insan gitti.

Bu yeterli olmasaydı, ailem bazı önemli zorluklardan geçiyor, bunun için açıkçası içinde olmamayı tercih edeceğim bir eylem ve davranış biçimine çağrıldım – ama buna ihtiyacım var.

Diğer karışıklıklar da çözülüyor ve kendimi sürekli fısıldayarak buluyorum … teslim olmak.

Hayat beni büküyor ve fırtına sırasında kökünden sökülen Meşe gibi inatçı olabilirim ya da sevgili Söğütlerim gibi olup bükülebilirim.

Eğiliyorum.

Yatağımda karnımın üstüne serilmiş kum yastığımla, kaburgalarımın üzerine dökülmüş veya pelvik kasemin üzerinde dinlenerek daha fazla zaman geçiriyorum. (Bu, sıcaklık gençlerde olduğunda “Dünyaya Göbek” ile eşdeğerdir.

Aldığım iş büyüklerle çalışmak, evde bakım sağlamak. Sadece bir haftadır orada olmama rağmen. Bunu sevdim. Birlikte vakit geçirdiğim bayanlar kocakarı ve gençliğimin zirvesinde içimdeki kocakarı hissettiklerini hissediyorum.

“Sen diğer insanlar gibi değilsin.“ 95 yaşındaki suçlamam, doksan dakikaya yakın Buz Gibi Sıcak ve losyonu bacaklarına ”sürdükten” sonra bana söyledi.

Hayır, değilim. Olmadığımı da biliyorum.

Her ne kadar şimdi kendimi hiç ummadığım bir kariyerin içinde bulsam da: bu bana yakışıyor. Ve arkadaşın (ve öğrencinin) yakın zamanda belirttiği gibi, “Hala tekerlekli evinizde.” Evet, öyle. Bu hızda kalırsam (ve büyük olasılıkla yapacağım), Azrail ile buluşmaya hazırlanırken bu kadınların ellerinden birini tutabilirim ve bu bana çok yakışıyor.

Ölüm işi inanılmaz derecede alçakgönüllüdür, çünkü toplumun çoğunun halının altına süpürmek istediği şeyleri hatırlatırız — geçiciliğimiz.

“Çalışma” devam edecek. İşim – içim ve dışım – toprağı, hayvanları ve beslenmesi gereken bebekleri karşılamak ve onlara bakmak. Ben de çalışmaya devam edeceğim. (Profesyonel) uygulamamı asla terk etmeyeceğim. Bu yüzden kendinizi rahatlık, yön ve rehberlik ararken bulursanız – Ben buradayım.

Ve alçakgönüllüyüm ve adını henüz konuşamadığım ve ne zaman ve ne zaman konuşacağımdan emin olmadığım başka bir katmanı iyileştiriyorum, ancak bu arada size bunu ve kalbimin başka bir bölümünü, sözlerini ve bilgeliğini size fayda sağlayabilecek şekilde sunuyorum.

Mütevazı.

İşler istediğimiz, istediğimiz veya beklediğimiz gibi gitmediğinde.

Yol bu.

Yumruklarla yuvarlanmak, sert aramalar yapmak ve yapmak istemediğimiz ama yapmamız gereken lanet şeyi yapmak.

Yol bu.

Araba çalışmayınca gülüyor. Komşudan su sürahileri ödünç almak, günlerdir ev susuzken mutfak kasesi ve büyük el havlusu ile sünger banyo yapmak.

Yol bu.

Endişe tüm vücudumu sarmakla tehdit ettiğinde panik dalgalarına boyun eğiyor. Terör seyrini sürdürdükten sonra nefes buluyor ve yoğun stresi hafifleten yönü seçiyor, ancak bu eylemler bir eşekarısı yuvasını da karıştırabilir.

Yol bu.

Kalbimiz ne kadar tartışmak isterse istesin, herkes için cevap vermediğimizi kabul ediyor. Makul ölçülerde anlaşılmaz derecede zeki ve hatta bazen bilge olduğumuzu bilmemize rağmen, tüm cevaplara da sahip değiliz. Sadece bilmediğimizi itiraf ediyor.

Yol bu.

Seçemeyeceğimiz bir işe girmek, yine de bizi seçiyor ve kendimizi ihtiyacı olan birine fiili hizmette buluyoruz. Genç huysuz varlıklara ve daha yaşlı, hatta daha huysuz ruhlara yöneliyor – kendilerine bakamayacak kadar genç bedenler ve bir kez daha yalnız başına yol alamayacak kadar yaşlı bedenler.

Yol bu.

Belki bu senin tarzın değil, ama geç oldu benimki.

Ve şiir ve sanatla ilgili pratiğimin dışındayım ve zar zor hayatta kaldığımı hissettim, şu anda belirsiz olduğunu ve yerin titrediğini ve sinirlerimi bedenime geri soktuğumu bildiğim çok şey gibi.

Yol bu.

Bu benim yolum ve alıştığımdan daha yavaş ve istediğimden daha az çekici, ama çağlar boyunca hissettiğim her şeyden daha gerçek ve sahte, taklit ve fanteziden daha gerçek olurdum. maliyeti ne olursa olsun.

Ve bundan dolayı alçakgönüllü olacağım çünkü yol bu.

~Adalet

Bir önceki yazımız olan Medyum medyumlar & hızır aleyhisselam başlıklı makalemizde hızır aleyhisselam, hızır aleyhisselam duası ve hızır aleyhisselam hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×