Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Etkili Aşk Duası

Etkili Aşk Duası

Etkili Aşk Duası

Herhangi nedenden dolayı sevgililer veya eşler arasına soğukluk girebilir. Çiftlerin birbirlerine karşı sevgileri azalabilir. Hatta küçük bir nedenden dolayı sevgililer ayrılabilirler. Sevdiğine tekrar kavuşmak isteyen, eşinin kendisini eskisi gibi çok sevmesini isteyenler aşk duası okuyorlar. Bu duayı büyüyle karıştırmamak gerekiyor. Sevdiğin kişinin sana tekrar dönmesi ve eski sıcaklığıyla bağlanması için söylenen bir duadır.

Sevgilileri kavuşturmak için okunan aşk duası sevilen kişinin de kendisini sevmesi amacıyla okunabilir. Bazen insanlar sevdikleri kişileri açılamazlar. Onları sevdiklerini söyleyemezler. Bunun yerine onları kendilerine aşıt etme duasını okurlar.

 

Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Sevilen kişilerin tamamen kendilerine bağlanmasını isteyenler etkili aşk duası okuyorlar. Bu sayede sevdikleri de muhabbet-i aşk ile kendilerine bağlanıyorlar. Bu etkili olan dua sadece normal dua eder gibi yapılacak bir uygulama değildir.

Belirli kriterleri bulunuyor. Günü, saati ve okunma sayısına dikkat edilmesi gerekiyor. Bunlara dikkat edilmezse duanın etkisi bulunmuyor. Halisane niyetle ve kalben okunduğu zaman 21-45 gün arasında sevgiliye kavuşulması mümkündür.

Öncelikle abdest almanızı gerekiyor. Kıbleye dönüp niyetinizi 3 defa zikredin. Kıbleye dönük vaziyetteyken diz üstü oturun. 21 defa etkili aşk duası okuyun. Bu duayı yatsı namazından gün doğumuna kadar okuyabilirsiniz. Düzenli olarak bir ya da iki hafta okumalısınız. İyi niyetle ve muhabbetle yapılan duaların kabul olunduğu biliniyor. Siz bu duayı okuduktan sonra sevdiğiniz aşkla size geri dönecektir.

bunun yanı sıra aşk duaları şu şekilde de olabilir;

Fotoğrafa okunan etkili bir sevgi duası,

En etkili aşk duası,

Sevdiğini yalvartma duası,

Anında etkili aşk duası,

En etkili aşk duaları,

En güçlü aşık etme duası,

En etkili aşk duaları,

Aşk ve muhabbet duaları,

Kesinlikle aşık etme duası,

3 Esma ile aşık etme duası,

Kur’an’da aşk duası,

1 günde aşık etme duası,

Deli gibi aşık etme duası,

100 de 100 tutan aşk duası,

Köpek gibi aşık etme duası,

Uzaktan aşık etme duası,

1 günde aşık etme ritüeli,

Fotoğrafa okunan aşk duası,

Resme okunan aşk duası,

Uzaktaki birini aşık etme duası,

Sevdiğinle muhabbeti artırmak için dua,

En tesirli muhabbet duası,

Mucize muhabbet duası,

21 defa okunan muhabbet duası,

 

Bir önceki yazımız olan Tuzla Negatif Enerjileri Arındırma, Büyü ve Sihir Bozma başlıklı makalemizde 3 günde büyü bozma duası, 3 günde düşmana kahreden dua ve 3 günde düşmanı helak eden dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×