Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Tuzla Negatif Enerjileri Arındırma, Büyü ve Sihir Bozma

Tuzla Negatif Enerjileri Arındırma, Büyü ve Sihir Bozma

Büyü Yapma ve Büyü Bozma

Büyüler tarih sahnesi boyunca sürekli olarak yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. Bazı büyüler çok büyük etkilere sahipken, bazıları ise daha küçük etkiler yapar. Fakat ortak özellikleri, büyünün mutlaka bozulması gerektiğidir. Özellikle kara büyü gurubunda yer alan büyülerin bozulması şarttır. Eğer bu büyüler bozulmazsa insan hayatını olumsuz etkileyebilmektedir.

Tuz ile Nazar, Büyü Ve Sihir Bozma

Tuz ile büyü bozma negatif enerjileri arındırma veya nazar etkilerini giderme gibi yöntemin olduğunu ve oldukça olumlu etkilerinin olduğunu bilmekteyiz

 

Büyü Bozma Nedir?

Büyü bozma, belli kişiler tarafından yapılan, tahrifi yüksek olan büyülerin, çeşitli dualar okunarak ve özel enerjiler kullanılarak yapılan işlemlerdir. Ancak büyü bozma işlemi basit görülse de tehlikeli sonuçlar doğurabilecek mahiyettedir. Bu nedenle büyü bozacak olan kişinin, alanında çok bilgili olması, gerekli ilimlerin sahibi olması aranan şartlar arasındadır. Büyü bozma işlemlerinin nasıl yapıldığını, ancak bu kişiler bilebilirler.

Büyü bozma işlemi yapmak isteyenlerin ilk olarak başvurmaları gereken yer, alanında son derece bilgili olan büyü bozan medyum hocalar olması gerekir. Esmaül hüsna ile büyü bozma oldukça etkili yöntemlerden biridir ancak Büyü bozma işleminde başvurulacak olan medyumun bilgisi bu konuda oldukça önemlidir. Lakin, bilgisi olmayan kişiler büyü bozmak yerine, büyük sıkıntılar yaşatabilirler. Kuranda büyü bozma ayetleri de bu konuda en kesin bir yoldur. Çünkü büyü bir başka büyü ile bozulmaz sevgili arkadaşlar. Tuzla büyü bozma ve tuzla nazar ve negatif etkileri arındırma da yapılan ve bilinen bir uygulamadır.

 

Büyü Bozma İşlemlerini Kimler Yapar?

Kara büyüler veya diğer büyüler alanında ehil olan kişilerce yapılmaktadır. Bu kişilere büyü bozan medyum hocalar denmektedir. Medyumların diğer insanlardan farkı, manevi boyutlarla ilgili bilgi sahibi olmalarıdır. Bu bilgilerini büyü bozmak için kullanmaktadırlar.

Eğer büyü ile ilgili şüphe duyuluyorsa, zaman kaybı yapmadan anında medyumlarla görüşülmelidir. Medyumun belirteceği yollardan gidilip, büyü bozma işlemi gerçekleştirilebilir.

Başkasına yapılan büyüyü yine havas ilmi uzmanları yani medyum hocalar anlayabilir. Eterik dünya arasında sürekli irtibatı sağlayan medyumlar bu konuda gerçekleri sizlere aktarabilir.

Büyü bozma işlemi de büyü yapma işlemi kadar oldukça titiz hareket edilmesi gereken işlemlerdendir. Uzaktan büyü yapma ve uzaktan büyü bozma işlemleri hayli önemlidir. Kişilerin fotoğrafları ve gerekli bilgilerle işe konulabilir. Fotoğrafla yapılan büyüler de vardır. Gerek aşk büyüsü olsun gerek geri getirme büyüsü olsun oldukça önemli büyüler içerir.

 

Bir önceki yazımız olan İntikam Almak için Dua başlıklı makalemizde 3 günde düşmanı kahreden dua, Ah çıkması için dua ve Ah duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×