Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Medyum / Medyum Dua’nın Bozduğu Büyüler

Medyum Dua’nın Bozduğu Büyüler

Hocaların Bozduğu Büyüler  

Son dönemlerde insanların birbirine olan kıskançlıklarının artması çok daha fazla büyü yapımına ve yaptırımına yol açmaktadır. Ancak kötü büyüler olduğu gibi iyi büyüler de bulunmaktadır. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü, bağlama büyüsü, sağlık büyüsü, zenginlik büyüsü gibi büyüler genellikle iyi büyüler olarak adlandırılmaktadır. Bu büyülerin yapıldığı insanlar genelde kötü olaylar yaşamadıkları için herhangi bir büyü bozdurma işlemine de girmezler. Ancak Domuz Yağı Büyüsü, Papaz Büyüsü, Yumurta Büyüsü, Sabun Büyüsü gibi büyüler hocaların bozduğu büyüler arasında yer almaktadır. 

Hocaların Bozduğu Büyüler Medyumlar Tarafından Bozulabilir Mi 

Medyum; hocaların yeni nesildeki ismi gibi kullanılmaktadır. Yani kısaca hocaların bozduğu büyüler güçlü medyumlar tarafından da kolaylıkla bozulabilir. Büyülerin bozulmasındaki en önemli nokta büyüyü yapan kişiyi bilmek ya da büyü bozmak için gerekli her malzemeyi toplamaktır. Daha sonrası ise zaten büyüyü bozan kişinin yeteneğine kalmıştır. Nefesi kuvvetli, havas ilimi bilen ve şeytani güçler ile baş edebilecek güçlü medyumlar birçok kötü büyüyü bozarak sizi kötü etkilerinden kurtarabilir. Aynı zamanda sadece size değil ailenize, akrabalarınıza ya da çocuklarınıza yapılan büyüler de sizi etkileyebilir. Hane içine ya da soyada yapılan büyüler birçok kişiye aynı anda huzursuzluk vermektedir. Bu sebeple bu huzursuzluğu yaşayan kişilerin işini bilen bir hoca ile görüşüp büyüyü bozdurması oldukça önemlidir.  

Papaz büyüsü ve domuz yağı büyüsü en popüler hocaların bozduğu büyüler arasında yer almaktadır. Özellikle kişinin zarar görmesi, evliliğinin bozulması, cinsel isteksizlik ya da iktidarsızlık, ailesi ile arasının açılması, işlerinin iyi gitmemesi gibi hem maddi hem de manevi hasara yol açan bu büyüleri havas ilimi bilen medyum ya da hocalar ile görüşerek bozdurmak en doğru karar olacaktır. Aynı zamanda kendi kendinize de bazı duaları okuyarak kötü büyü etkilerinden kurtulabilirsiniz. Ancak işini iyi bilen medyum ya da hocalar aracılığı ile büyü bozdurmak çok daha hızlır ve  bir sonuç vermesi beklenir.. Genellikle malzemeleri sizin bulmanız gereken büyü bozdurma işleminde medyum ya da hocalardan yardım alarak çok daha hızlı bir şekilde malzemeleri bulabilirsiniz.  

Medyum dua olarak papaz büyüsü ve domuz yağı büyüsü bozma işlemleri yapmaktayım..

 

Bir önceki yazımız olan Büyülerden Kurtulun başlıklı makalemizde büyü bozan hocalar, büyü bozan medyumlar ve büyü bozmak hakkında bilgiler verilmektedir.

5 comments

  1. hocama sevgilerler…

  2. dolar ve altın konusunda destek almıştım hocamdan. kişisel bakım da yaptırmıştım. TAVSYE EDERİMMMM

  3. Ö2GÜI2-ATMACA

    merhaba ben özgür. dualar konusunda desteka alabileceğimiz artık bir medyum var.

  4. hocamıza saygılar sunarım.

  5. İŞ HAYATIMIN DÜZELMESİ İÇİN MEDYUM DUA’NIN VERDİĞİ TAVSİYELER ÇOK ETKİLİYDİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×