Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Hakkımda

Hakkımda

En iyi Medyum Medyum Dua Hoca kendi ilmi çalışmaları ve 30 yılı aşkın sürede edinmiş olduğu tecrübeleri sizlerin daha rahat daha huzurlu ve daha mutlu bir yaşam sürmesi için sizlerle paylaşmaktadır.

İnsanların içini sıkan, kendini kötü hissetmesine sebep olan ve ruhunu daraltan bütün olayların bir sebebi vardır. Medyum dua hoca bu sebepleri bularak onlara uygun tedavi yöntemleri uygulamakta ve ALLAH ın izniyle bütün bu şerlerden sizleri kurtarmaktadır; diğer medyumların dediği gibi 7 günde geri getiririm, en geç 72 saatte kapında çiçekle bekliyor olacak vb safsatalardan uzak duran Medyum Dua hoca hem 25 yıldır aynı yerde oturması hem de sürekli hat ve adres değişikliğine gitmemesiyle sizlerin güvenini kazanmış bulunmaktadır. Medyum Dua hocanın siz değerli insanlara tavsiyesi yüzünü görmediğiniz insanların palavralarına kulak asmamanız ve eğer bir sorun hakkında yardım almak istiyorsanız bunu yüzünü görebildiğiniz ve yanına gidebildiğiniz insanlardan almanızdır. Medyum Dua hocanın bu doğruları söylemesine sinirlenen diğer sözde medyumlar onun hakkında forumlarda parayla tuttukları elemanlara olumsuz yorum yaptırmakta ve hakkında karalama kampanyası yapmaktadırlar.

Bu yorumlara kulak asmamanızı tavsiye ediyor ve en yakın zaman da Medyum dua hocayı yüz yüze tanımanızı tavsiye ediyorum. Unutmadan Medyumluk üniversitesi olan ve eğitimi alınabilecek bir meslek değildir, çünkü medyumluk bir meslek değildir, sizlere internet üzerinden vergi levhası görüntüsü gösteren sözüm ona medyumların bu işi nasıl ticarete döktüğünü buradan anlamış olmanız lazım, Umarım bu söylediklerimi kulak ardı etmez ve sorunlarınızı bu işi bilen ve bu işi ALLAH rızası için yapan insanlarla paylaşır ve çözüm bulursunuz.

ALLAH gönlünüze göre versin Saygılarımla

                                                                                                                      MEDYUM DUA HOCA..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×