Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Medyum / Türkiye’nin En İyi Medyumu Sedat Hoca

Türkiye’nin En İyi Medyumu Sedat Hoca

tüm dünyada tanınmış medyumlar olduğu gibi türkiyenin en iyi medyumu unvanını taşıyan birçok medyum bulunmaktadır. Türkiyenin en iyi medyumu olarak işler yapan uzman medyumlar yaptıkları işler ile beğeni toplamakta ve gün geçtikçe daha fazla şöhrete ulaşmaktalar. türkiyenin en iyi medyumu dediğimizde aklımıza hemen hemen 4 ya da 5 tane medyum gelmektedir, bu medyumlar bilgi sahibi ve uzun yıllardır halkımıza hizmet vermektelerdir. türkiyenin en iyi medyumu diye aradığımızda özellikle web sitelerinde birçok medyuma ulaşmak mümkündür, lakin medyumluk tamamen ilim ve bilim gerektiren manevi boyutu yüksek olan bir şeydir. türkiyenin en iyi medyumu dediğimizde tamamen kendini kanıtlamış ve insanlara yardımcı olan kişi olmalıdır, herkes türkiyenin en iyi medyumu olamaz bunun altını çizmemiz gerekli.

Bir önceki yazımız olan Avrupa'daki Medyumlar başlıklı makalemizde avrupa hoca, avrupa medyum ve avrupa müslüman hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. evime sürekli gelen yaşlı bir komşumuz vardı iyi debir kadın lakin kızımı çok severdi ama her gelip gitiğinde çocuğum paçavra gibi oluyordu elini bile kaldıramıyordu medyum sadi hocayı aradım nazar büyüsünü kaldırdık aldığımız yardımla kızım iyi muskası var çok rahatladık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×