Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Medyum ve medyumların muskalar ‘ı tılsımlar ‘ ı

Medyum ve medyumların muskalar ‘ı tılsımlar ‘ ı

Medyum ve medyumların muskalar ‘ı  tılsımlar ‘ ı büyü denildiğinde insanların korktuğu veyahut çekindiği bir büyü seansları vardır ancak her büyü kara büyü diğildir büyüler 3 e ayrılır kara büyüler, ak büyüler, şifacı büyüler, bu büyüler insan oğlunun tarihi boyunca yapılmıştır.

medyum tavsiye, yunan muskası,
medyum tavsiye, yunan muskası,

Medyumlar & medyum tavsiyleri kara büyü asla tavsiye etmiyor çunki elinde sonunda kara büyü ters etki yapacaktır kişinin başı derde giricektır ancak şifa büyüleri ak yani beyaz olarak bilinin güzel büyülerde vardır bu büyüler bazıları şunlardır çocuğu olmayan aileye çocuk olması için tılsım ve büyü örneğin havas ilmi kulanılarak altına işeyen çocuklar için büyüler akşma korkan kız çocukları ve erkek çocukları için büyü/tılsım bereket kısmet açma büyüleri bio enerji kulanılarak yapılan büyüler ve doktor büyüler vardır mesela akşam uyuyamıyorsunuz veyahut sabit baş ağrısı gözlerde bulanıklık vesvese leri gidermek içni büyüler vardır.

muska medyumlar
 muska medyumlar

Büyü ve büyücülüğün medyumları ilk örneklerinden olan musklar dünyanın her yanındaydı  karşımıza çıkar çıkmaz Kötülüğü uzaklaştırdığına inanılan musklar kiş iüstünde taşır veya boynuna asar. Yaşlı plinius doğa tarihinde iö birinci 100yılda muskayı taşıyan beladan fenalıktan koruyan nesne diye tarif eder bazı malzemelerin doğası gereği büyülü oldğuna inanılar. Eski yunanlılar ve romalılar değerli taşlardan bazılarını beli tanrılarla özdeleştirmişlerdi. Medyum büyü ve tılsım ametist sözcüğü büyük olasıkla yunanca sarhoş diğil anlamına geliyor çünki eski yunanlılar bu taşın kişi sarhoşluktan koruduğuna inanıyorlardı ve medyum tavsiye sitelerinde bunlardan bir kaçını görebilirsiniz. Yahudi büyücü tarihçisi josephus is birinci yüzyılda harun’nun göğusundeki taşları israil’in on iki ayı ve on iki kabilesiyle ilişkilendirmişti. Burçlar kuşağıyla ilişkilendirilen uğur taşları günümüzdede popülerliğin koruyor.

Bir önceki yazımız olan Medyum astroloji ve büyü medyumların büyüleri başlıklı makalemizde astroloji, medyum ve medyum tavsiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×