Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Medyum dua ile büyüler efsunlar & sihirli sözler

Medyum dua ile büyüler efsunlar & sihirli sözler

Medyum dua olarak bugünki yazımızda sizler için araştırıdığımız büyülü efsunlar ve büyülü sözler her türlü büyü için şu yada bu şekilde dili kulanmaya ihtiyaç vardır medyum ve yaşam koçları bio enerji uzmanlarıdır büyü ritüeli tek başına dönüşümü gerçekleştirmeye yetmez sihirli sözcükler veya ilahilerle ritüele eşlik edilmesi gerekir. İngiliz okültist francis barret the magus’ta 1801 de şoyle diyordu sözcukler öyle güçlüdür ki tutku ve azimle telaffuz edildiklerinde doğanın düzenini altüst edebilir depremlerle fırtınalara kasırgalara neden olabilirler hemen bütün tılsımlar olmadan güçsüzdür çünkü sözsöylemlerin sesi ve gösterilen ya da hakkında konuşulan şeyin imgesidir en ünlü medyumlar büyü sözcuklerinden biri abra kadabara dır aramice olduğu sanılan sözcuk ilk olarak iö üçüncü yüzyıla tarihlerın bir kitaba geçer ve sıtmaya karşı etkili olduğu gerekçesiyle tavsiye edilir.

medyum japon tilsimlar
                        medyum japon tilsimlar

Japon kültüründe kotadama ya da sözcuk cini kavramına rastlarız. Bu göruş sözcuklerde ve adlarda mistik güçlerin ikamet ettiğini öne sürer batı kültüründeki en ünlü sihirli sözcük örnekelrınden biri romalıların sator karesidir romada medyumlar için ifşa edilen sözcukler vardır. Sator sözcüğü 5×5 tane karecikten oluşan sihirli bir büyük karenin içine latince bir palindrom oluşturur ilk örneği pompeii kalıntılarında bulunmuştur. Ortaçağ medyumları sihirli sözcukler ve büyüler grimoire denen büyük büyü kitaplarından toplanırdı. Bu pratik büyü kitapları herkesten gizlenır içerikleri özenle korunurdu. Bu kitaplar bazen ibranice latince yerel diller ve dillerde ihtiva ederdi. John dee’nin  enochian denen meleksi dili böyle bir dildi bazende kitabın içindekiler teb alfabesindeki gibi şifreli harflerle yazılırdı.

Bir önceki yazımız olan Medyum ve medyumların muskalar 'ı tılsımlar ' ı başlıklı makalemizde ak büyüler, bu büyüler ve kara büyüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×