Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Medyum dua vefk büyüsü hakkında açıklama medyumların sitesi

Medyum dua vefk büyüsü hakkında açıklama medyumların sitesi

Medyum dua sitemizde bugün’de size vefk için yardımcı olan vefk büyülerinden sihir bozan büyü bozan vefkler ve kısmet açma cinsell gücü artırma karı koca arasındaki iktidarsızlık vefkleri hakkında kısa ve öz bilgiler vereceğiz medyum tavsiye sitesi olarak medyum dua.

medyum, vefk buyusu hakkinda
                                                 medyum, vefk büyüsü,

Medyumlar‘a bazen vefk büyüsü  yaptırmak için baş vuru yaparlar her türlü sihri batıl etmek için aşşağdaki vefkten dokuz adet kağıd yazıp sihre uğramış insana her bir tanesi türk kahvesi ile yutturun dokuz gün tam oldğunda sihir batıl edilmiş olur vefk büyüsü, çeşitleri çok vardır bu sadece 1 tanesidir. Vefk büyüsü üzerine sihir yapılan insan okuması gereken dua’lar üzerinde sihir olan kişi cuma gecesi bir oturuşta bin kere fatihayı serifi okursa yapılan sihir yaptıranın üzerine döner tecrübe olunmuştur biiznillahi teala medyumlarımızdan bu vefki isteyiniz lütfen.  İki numaralı vefk 3 adet hazırlanır sihre uğrayan kişi birini taşır diğerini evinin dış kapısı üstünde saklar üçüncüsü ise suya koyup hem banyo suyuna katıp bir leğen içinde gusül alup hem de o sudan bir hafta içerisinde üzerindeki sihir tamamen iptal olmuş olur leğendeki su temiz ayak basmaz bir yere dökülmelidir.

medyum, vefk büyüsü,
                                                       medyum, vefk büyüsü,

Karı koca vefk,  hakkında ise şunu yazacağız karı/koca arasındaki ayırmak için yapılan sihri iptal etmek için  medyum‘larımızdan bu vefki yapılmasını talep edin gelecek olan ayeti kerimeleri kırık bir kere deniz suyu üzerine okuyup karı ve koca ayrı ayrı bu su ile banyo suyuna katıp bir leğende gusül aldırılır biiznillahi teala sihir batıl edilmiş olur leğende toplanan su ayak basmaz bir yere dökulmelidir pek çok kere tecrübe edilmiştir biiznillahi teala .

Bir önceki yazımız olan Medyum dua ile büyüler efsunlar & sihirli sözler başlıklı makalemizde medyum, medyum büyü ve Medyum dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×