Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Medyum / Bir Medyum

Bir Medyum

Medyum;

Bir medyum; bizlerin ölüm diye adlandırdığımız fiziksel durumun ötesinde insan kişiliğinin ulaşmamızı sağlar. Medyumlar; ölmüş insanlar ile iki dünya arasındaki bağlantıyı kuran insanlar olarak bilinirler. Bu durum zihinden zihine temas yolu ile elde edilir.

Medyum olan kişilerde birinci öncelik; bağlantı kurulacak varlığın, kendi aile üyesi, arkadaş veya sevilen ve halen fiziksel açıklaması olan yani; yaşayan kişiler ile temas kurmasıdır. Bu nokta da medyum; yaşayanlardan aldığı iletişim gerekçesi, ilk karşılaşma için yeterli bilgileri alması yardımcı olabilir.

Medyum kişilerin; insanlara ölümden sonra da yaşamın devam ettiğini kanıtlamak gibi ayrıca ruhani birer amaçları vardır. İçinde bulunduğumuz bedenlerin yalnızca fiziksel değil; var olan bir ruh olduğunu kanıtlama gerçeklikleri vardır. Yukarıda da belirtildiği gibi; kişinin gerçekleri; medyuma ilham kaynağı olur. Bu aynı zamanda hayatta ve ruh dünyasında medyumun donatılmasına ve gerçekliğine yol gösterir.

İnsan; ancak eylemleri ve düşünceleri için kişisel sorumlulukları ile kendine iyi bir görünüm alabilir. Ancak o zaman bir değer olarak kabul edilebilir. Aksi olan savaşlarda; zulüm, yoksulluk, hırs, kirlilik ve yeryüzündeki tüm olumsuz şeyler bu görünümü etkisizleştirir. İnsanoğlu bu gezegenin yalnızca kendine ait olmadığının farkında olmalıdır. Sadece sevgi ve olumlu düşünceler ile evren herkes için yaşanılacak şekilde restore edilebilir.

Günümüzde medyum olmak isteyen bir sürü insan bulunmaktadır. Bu tür medyumluk heveslisi kişiler; ruhu görmek hissetmek ve duymak isterler. Hayatta olanlara ölümün sonrasını kanıtlama, şifacı olma arzusu taşırlar.

Medyum tercihinizde dikkat edilmesi gereken; bu işin bir ego tatmin veya materyalist bir tutum içerisinde bir amaç gütmediğini anlamaktır. Medyumluk, insanlara yardım etmek için kullanılacak bir iç duygu olmalıdır.

Medyuma başvuran kişinin din, ırk ve renk çekincesi olmaması gerekir. Zira medyumluk tüm bunlardan üst durumdadır. Medyumların esas niteliği kalplerindeki sevgi ile iyi ve ilahi planı samimiyetlikleri ile taşımalarıdır.

Bir önceki yazımız olan Medyum ve Medyumların Gizemli Dünyası başlıklı makalemizde medyum, medyum nedir ve medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×