Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyü ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilir içinde bulunduğunuz durumu tamamen terse çevirebilirsiniz, nefes alamadığınız anlar, yıkılmışlık çaresizlikten kurtulmak ve en önemlisi yeniden hayatın güzel olduğunu anlamak için medyum Dua ile iletişime geçin.

Tarihte bir çok kez kullanılmıştır kral ve kraliçelerin en çok başvurduğu büyü yöntemidir. Tarihte bir çok imparatorluğun yıkımına sebep olmuştur aşk büyüleri o tarihlerden bugünümüze kadar aşk büyüleri yapılmaktadır.

Aşk Büyüleri

“Kaşık büyüsü”, “nohut büyüsü”, “canbar büyüsü”, “evlilik büyüsü”, “bağlama büyüsü” en bilindik aşk büyüleridir.

Canbar Büyüsü: “Canbar büyüsü” aşk ve bağlama için yapılan en etkili büyülerden dir. Canbar büyüsü eski tarihlerde ceylan derisi üzerine yazılırdı günümüzde bu malzemelere fazla ulaşılamadığı için onun yerine özel kalem ve mürekkep ile hazırlanır. Bu büyü de en önemli etken çalışmayı hazırlayan hocanın maneviyatı ve ilmi dir. Bu konuda bir çok kardeşime yardımcı oldum.

Nohut Büyüsü: Kırk bir tane nohut un herbirinin üstüne bir İhlas dua si okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adi tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Herşeyi terk ederek koşa koşa geldiği görülür diye bir çok tarif vardır nohut büyüsü için ama bunlar çözüm alabileceğiniz bir tarif değildir. sadece zaman kaybı olur sizin için.

Evlilik Büyüsü: Evlilik Büyüsü, karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır. İlişki bir süredir devam ediyor ve çiftlerden biri evliliğe sıcak bakmıyorsa, hedef evlenmek istemeyen tarafın evliliği düşünür hale gelmesini sağlamaktır.

Birbirini seven ve evlenme kararı alan sevgililerin evlilik kararı, ailelerince ya da başka kişilerce engellenmesi durumunda, engel olan kişilerin yumuşaması ve bu evliliğe ikna olmasını sağlamak amacıyla vefklerden yardım alınarak evlilik sağlanır.

Temelinde birbirini seven iki insanın, evlenerek mutlu bir yuva kurmaları ve sevenlerin ayrılmaması için çaba sarf edilmesinin ve aile temellerinin atılması amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Etkisi bir ömür boyu devam eder

Kaşık Büyüsü: iki adet küçük yeni “tahta kaşık” alınır saplarına birinin sapına onun ismi ve anne ismi diğerininki ne kendi isminiz ve annenizin ismi yazılır kaşıklar birbirine bakacak şekilde yani () şeklinde birleştirilir ve sapından bağlanır niyet edilir ve bin bir adet dua ? okunur ve ? mezarına gömülür. Bilinçsiz yapılmamalıdır kesinlikle. Hatta hiç yapılmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Dua başlıklı makalemizde Dua, dualar ve duaların kabul ediliş saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×