Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü sanılanın aksine sadece papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir.Papaz büyüsü olarak adlandırılmasının sebebi eski zamanlarda süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı için papaz büyüsü adını almıştır. Papaz büyüsü Kadının hayiz günü (aybaşı) gününün ilk günü alınan kan ile yapılır.

Papaz büyüsünün amacı karşı tarafı kendinize bağlamak ve aşık etmek içindir toplum arasında aşk büyüsü olarakta bilinir. Bu büyü kara büyülerin en lanet olanıdır. Papaz büyüsü bir çok amaca yönelik kullanılan bir büyüdür.

Bağlama için papaz büyüsü, geri getirme için papaz büyüsü, ayırma-soğutma için papaz büyüsü, kısmet kapatmak için papaz büyüsü, cinsel bağlılık için papaz büyüsü yapılmaktadır. Papaz büyüsünü bozmak için bu işi bilen ve ilmini almış olan uzman bir medyuma danışmanız gerekmektedir.

Medyum dua hoca bu konuda 30 yılın vermiş olduğu tecrübe ve yapmış olduğu ilmi çalışmalar ile konusunda uzman bir medyumdur ve bu konuda yapmış olduğu bakımlar ile Türkiye’de ve yurt dışında ün yapmıştır. Medyum dua hoca bu kara büyünün ALLAH’ın izniyle üstesinde gelmiş ve bu büyü etkisi altında olan insanları bu etkiden kurtarmıştır. Medyum dua hoca papaz büyüsü bozma konusunda en iyi ve en güvenilir medyumdur. Sizlerde web sitemizde yer alan numaralardan bize ulaşabilir, medyum dua hocanın bakımından faydalanarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, aşk büyüsü nedir ve aşk büyüsü yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×