Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Vefk / Şifa Vefki

Şifa Vefki

Özellikle panik atak uykusuzluk başağrısı gibi konularda dahil pek çok hastalığın şifası için vefkler mevcuttur. Öksürük felç her türlü baş diş boyun kulak ağrısı romatizma ağrıları için göz hastalıkları kulak ağrıları sağırlık için, tıbbın çare olamadığı hastalıklar için ve de aklınıza gelebilecek her çeşit hastalıklar için çeşitli şifa vefkleri mevcuttur.

Şifa vefki çoğunlukla iki şekilde kullanılır. Taşıma vede içme. Tabii bunun yanı sıra yastık içine konan ve benzeri şekilde kullanılan şifa vefleride mevcuttur. Taşıma içirme, vücuda sürme tütsü mekana asma gömme yastığa koyma gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir.

Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleri de mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır tabak bıçak gümüş cam ve benzeri nesnelere yazılabilirler.

Bu çeşit vefklerde kişilere özel olarak hazırlanabildiği gibi hazır olan ve sadece yazılarak kullanılabilecek çeşitleri mevcuttur. Kişiye özel vefk başlıklı makalemi okumanız sizler açısından faydalı olacaktır

Bir önceki yazımız olan Vefk Nedir? başlıklı makalemizde ücretsiz vefk, vefk ve vefk günnahmıdır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×