Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Medyum / Medyum istanbul medyum anadolu yakası medyum avrupa yakası

Medyum istanbul medyum anadolu yakası medyum avrupa yakası

İstanbulun en meşhur medyum siteleri ve medyum tavsiye sitesi olarak medyumların duacı olanalarını sizler için bir araya getirdik medyumlar kaliteli ve özel medyumlardır istanbul medyum olarak bu makalemize yer verdık bugun sizler için bir araştırma yaparak istanbuldaki medyum ilçeleri ve medyum siteleri hakkında bilgi vereceğiz. Medyumluk günümüzde her ne kadar sıkça rastlanılan bir yetenek olmasa da hemen hemen her ilde medyum olduğunu iddia eden pek çok insan bulunmaktadır. Hatta bu insanlar arasında televizyonlara çıkıp gelecekle ilgili yorumlar yapan kişilerin de var olduğu görülmektedir. Ülkemizde falcılığın yasak olduğu düşünülecek olursa bu kişilerin de üfürükçüler gibi, büyü yaptığını iddia eden kişiler gibi suçlu kabul edilmemesinin sebebi oldukça düşündürücüdür. İnsanların falcılık yapan kişiler tarafından sömürüldüğü düşüncesiyle falcıları suçlu kabul edip cezalandıran yasalarımız neden bu kişileri suçlu kabul etmemektedir? Bilindiği üzere çok eski zamanlarda medyumların kutsal olduklarına inanılmaktaydı.

medyum istanbul
medyum istanbul

Bu kişilerin Tanrı tarafından hediye edilen bir yeteneğinin olduğu ve seçilmiş kişiler olduğu düşünülmekteydi. Hatta eski Türklerde kam ve şaman gibi özel yeteneği olan kişiler bulunmaktaydı. Bu kişilerin yeteneklerine güvenilmekte ve öngördüklerinin doğruluğuna inanılmaktaydı. Bu öngörüler de kehanetlerin oluşmasına neden olmaktaydı. Peki, gerçekten böyle bir yetenek var mıdır yoksa insanların sadece kandırılması mıdır bu durum?
Bilimsel olarak açıklanamayan olayların varlığını kabul etmekte her zaman güçlük çekmekteyiz. Bunun sebebi de elbette bu şekilde dolandırılmaktan kaynaklanmaktadır. Birçok kişi bunun safsata olduğunu düşünse de hayatımızda var olan her şeyin bir enerjisi vardır ve bu enerji kaybolmamakta olduğunu benimseyen düşünceler de varlığını günümüzde de sürdürmektedir. Bu konuyla ilgili birçok araştırma yapılmış, bilimin anlamlandıramadığı olaylara bir anlam verilmeye çalışılmıştır.

medyum medyumlar
medyum medyumlar

Bu anlamlandırma çabaları sonucunda sınıflandırmalar bile yapılmıştır. Bu sınıflandırmaların yapılmasındaki sebep elbette anlamlandırma çabasından kaynaklanmaktadır. Birçok medyum yeteneği bulunmaktadır. Kimi medyumluk yeteneklerinde sadece seyirci olarak
bulunurken kimilerinde aktif olarak görev alan medyumluk yeteneklerine sahip kişiler bulunmaktadır. Ülkemize bakacak olursak örneğin İstanbul medyumları içerisinde gelecekten haberdar olabilen, ruhlar âlemiyle iletişime geçebilen, iyileştirme yeteneğine sahip olan birçok medyum istanbul olduğu görülmektedir. Bu yetenekler dışında çevresindeki nesnelerin sahip olduğu enerjiyi anlamlandırabilen ve yorumlayabilen ya da rüya halindeyken gelecekle ilgili görüntülere sahip olan bulunmaktadır. Bahsettiklerimiz dışında birçok farklı yeteneğe sahip medyum bulunmaktadır.

taksim istanbul medyum
 taksim istanbul medyum

Hatta bu kişiler arasında kendi iradeleri dışında bu yetenekleri kullananlar da bulunmaktadır. Bu yeteneği ortaya çıkarmak için herhangi bir girişimde bulunmasa da istem dışı olarak gelecekle ilgili görüntülere sahip olan ya da ruhlar âlemiyle etkileşim içinde bulunan kişiler de bulunmaktadır. Bu kişilerin elinde olmayan bir durum için bu kişileri suçlu saymak, bir insanı erkek olduğu için suçlu saymakla aynıdır. İstanbul gibi büyük şehirlerde ikamet eden kişiler arasında bu yeteneğe sahip kişilerin varlığı çok rastlanılan bir durumdur. İstanbul medyumları içinde yeteneklerini doğru kullanabilen ve insanlara yardım etmeye çabalayan medyumların varlığı da bilinmektedir. Bu kişilere özellikle Taksim’de sıkça rastlanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Medyum dua peygamber efendımızin cinlere mektubu başlıklı makalemizde cin duası, cin musallatı ve duacı medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×