Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Medyum dua peygamber efendımızin cinlere mektubu

Medyum dua peygamber efendımızin cinlere mektubu

cin-musallati
 cin-musallati

Medyum dua bugün peygamber efendımızın cinlere yazdığı mektup. Rahman ve rahim olan allahın c.c adıyla. Bu yazı alemlerin rabbi allah’ın ressulu muhammed’den evi bayındır etmek ve ziyarette bulunmak üzere kapıyı çalan  kımselerdir; meğerki hayır ile kapıyı çalan kimselerdir;  meğer ki hayır ile kapıyı çalan ola.. O bu yazının hükmü dışındadır ve sonra bilinmiş olsunki bizim için de hak konusunda bir imkan ve genişlik vardırç. Eğer sen fazla hırslı aşık veyagözu kara içeriye dalan kımse içeri dalan ahlaksız ya da ibtal edilmiş bir gözetleyici isen işte bu Allahın bir kitabıdır ki sizin ve bizim üzerimize hak ile konuşur şüphesiz ki biz sizin yaptıklarınızı iptal ediyoruz bizim elçilerimiz sizin yanınızdadır. Düzenlerinizi hile ve desiselerinizi yazıyorlar. Benım şu mektubumun sahibini terk edinputa tapanlara allah’tan başka ilah yoktur. Her şey helak olucudur ancak onun vechi zati diğil. Hükğm ona mahsustur dönuş ancak ona olacaktır. HA-MİM AYN-SİN-KAF- mağlup olacaklardır. HA-MIM VE’L-KİTABİ’l mübin ALLAHIN duşmanları dağılacak ve parçalanacak Allah’ın hücceti hedefine erişecektir, ermiştir de.. Vela havle vela kuvvete illa billahil alyyil azim onalra karşı allah sana yetecektir. O işitir ve bilir. 

duacı medyum
duacı medyum

Ebü dücane R.A hazretleri diyorki Geceleyin uyuyamıyorum değirmen gürülüsü kovan uğultusu gibi sesler işitiyorum Cinleri benı korkutuyordu bir gün peygamberimize de H.Z. ali’ye yukardan dua yazdırdı yastığının altına koyup uyumayı mereti. Yazılan bu mektubu aldım sardım ve alıp evime göturdum Başımın altına koydum o gece uyudum ancak bir bağıranın çağıranın sesiyle uyandım şoyle diyordu ey eba dücane bu sözlerle bizi yaktın sahibin muhammed hakkı için bizden kaldır yoksa bizim bizim için hiç bir kurtuluş yolu yoktur. Bir daha senin evine döneceğimiz yok komşularına uğriyacağımzıda yok ve bu mektubun bulunduğu herhangi bir yere komşularınıda uğrayamayacağız yok.. Ebü Dücane R.A devamla diyorki onlara şu cevabı verdım vallahi ben bunu kaldıramam Resülüllah s.a.v efendımızden izin almadıkça Gece hayli uzadı cinlerin iniltisi bağırması sağırması ağlaması beni uyutmuyordu. Sabah namazını peygamber S.A.V Efendımız ile birlikte kıldıktan sonra durumu kendielrine arz ettim buyurdular ki; Ebü Dücane o mektubu onların üzerinden kaldır Beni hak peygamber olarak göndren allah’a andolsunki onlar bu azabın elemini kıyamete kadar duyacaklardır. Kimin yanında veya evinde mektub yazı bulunursa cinler ne onun evine nede civarına dönerler.

Bir önceki yazımız olan Medyum dua'ların sırrı başlıklı makalemizde medyum, Medyum dua ve medyum havass hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×