Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Anında Etkili Aşk Duası

Anında Etkili Aşk Duası

Sevdiğiniz kişinin size ilgi sevgi ve aşk hissetmemesi üzerine okunan anında etkili aşk duasıdir. Dilek ve isteklerimizin yerine gelmesi için sadece aşık etme konusunda değil birçok konuda bu duanın etkili olduğu kesinlikle bilinmektedir. Temiz bir niyetle inanarak okuduğunuz takdirde elde edemeyeceğiniz sonuç yoktur.
Keza hemen etkili aşık etme konusunda birçok kişi okumuş ve sonucundan oldukça mutlu olmuşlardır.

öncesinden 1000 (bin) ihlas suresi okunur,

salâten tüncînâ duası 1000 kere

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

 

çok etkili dilek duasıdır!!

 

(((313 salaten tüncina, 11 fetih 41 salaten tüncina, salaten tüncina fazileti, salaten tüncina fazileti ve sırları, 1000 salat-ı münciye okuyanların yorumları, 1000 salat-ı münciye fazileti, 313 salaten Tüncina fazileti, 1001 İhlas 313 Ayetel Kürsi 1000 salatı münciye, salaten Tüncina kaç defa okunmalı, salaten tüncina okunuşu, salaten Tüncina fazileti,))))

Bir önceki yazımız olan Elimi Neye Atsam Kuruyor Her İşim Ters Gidiyor Diyorsanız Bu Duayı Okuyun başlıklı makalemizde Aksi giden işlerin düzelmesi için dua, Hayatımızın yolunda gitmesi için dua ve İşlerin açılması için 12 okumada etkili Tefriciye duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×