Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Genel / Whatsapp’tan Bakım Yapan Medyumların Telefonu

Whatsapp’tan Bakım Yapan Medyumların Telefonu

WhatsApp’tan veya telefondan bakım yapan medyumların telefonunu arıyorsanız rahatlıkla bize yazabilirsiniz. Güven ortamı içerisinde gerekirse telefonla gerekli WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz.
İhtiyacı olan, soru ve sorunları olan kişiler medyumlara ulaşmakta bazen zorluk çekebilmektedir. İletişim çağında olmamızdan dolayı esasında Medyum hocalara da ulaşmanın kolay yolları artık mümkün. Özellikle tavsiyelerden ulaştığınız Medyum hocalara olan Medyum telefonu Medyum adresine de öğrenmeniz mümkün. Dilerseniz yüz yüze dilerseniz uzaktan telefonla hiçbir farkı olmadan bazı istenilen bilgilerle gerekli şekillerde bakımlarınız yapılmaktadır.
-WhatsApp’tan bakım yaptırmak isteyen medyum Hoca ile iletişime geçtikten sonra
-sizden istenilen bilgileri hocamıza gönderirsiniz
-bunlar genelde
İsim-anne adı-yaş veya kişinin yüzünü görebileceğimiz bir resimdir
-bakımlara dönüş süresini yine medyum hoca’nın kendisi yoğunluğuna göre belirlemektedir
Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzaktan bakım yapan hocalar ile birebir yüz yüze bakım yapan hocalar arasında hiçbir fark bulunmamaktadır Bu bilgilerle istediğiniz her türlü soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Bundan daha önemlisi bir şey daha vardır ki uzaktan veya birebir yüz yüze bakım yapan hocaların ne kadar Duru görülerinin açık olduğu ve gördüklerini yorumlama dereceleridir. Rahmani bir Medyum gördüğünü bire bir aktarır ve sizlere asla gerçek olmayan bilgiler vermez. Adı üstünde olduğu gibi rahmani bir hoca gerçekleri söylemekle yükümlüdür. Sizlere asılsız bilgiler asla vermez.

 

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüleri başlıklı makalemizde aldatan eş için bağlama, aş büyüsü ve aşık etme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×