Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
Ana Sayfa / Dualar ve Büyüler / Yıldız Birleştirme

Yıldız Birleştirme

Bir kadınla erkek evliliklerinin belli bir sü­resinden sonra anlaşmazlığa düşer, bu arada ge­çimsizlik aşırılığa varırsa, yıldızlarının birbiriyle uyuşmadığı kanısına varılır. Önce kadınınkiyle ana babasının adları yazılır. Ebcet hesabına göre, harflerin karşılığı bulunur, toplanır. Sonra erkeğinkiyle ana babasının adları yazılır, gene ebcet hesabına göre toplanır.

Kadının adının içerdiği sayıyla erkeğinki çok ayrı ise, sayılar arasında yakınlık yoksa, ana babalarınki ayrı ayrı toplanır, onlar arasındaki uyuma bakılır. Bu altı adtan ikisinin uyuşması, az çok birbirine denk gelmesi gerekir. Denk gelen sa­yılar kadın soyundaysa, suç erkekte; erkek so­yundaysa, suç kadında demektir.

Böyle bir durumda, Medyum hoca, burçların uyuş­ması yönüne gider. Adları oluşturan harflere yakın burçları arar. O burçların birbirine en ya­kın olduğu durumda okumaya başlar. Burçlar on iki olduğundan bu dizi içinde yakınlık düşü­nülür. Bunu anlamak için ilkin bir daire çizilir, burçlar yerlerine konur, sonra yakınlık oranları üzerinde durulur..

Yakın burçların adları, sayıları yazılır, ara­larına kutlu din varlıklarının baş harfleri, sayı­ları konur. Böylece yakın burçlar aracılığıyla kadın erkek uyuşmazlığı giderilmeye çalışılır. Kadınla erkeğin birbirine yakın burçlar döne­minde birbirine yaklaşmaları gere­kir.

Bir önceki yazımız olan Dilek ve İsteklerin Kabulu İçin Dua başlıklı makalemizde dilek duası, dileklerin kabulu için dua ve istek duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×